Доставка та оплата

Як зробити покупку?

Скористайтеся одним із способів:

1. Зробити замовлення по телефону

Зателефонуйте по номеру (093) 333-19-93 чи (044) 239-74-81 з 10-00 до 18-00 з понеділка по п'ятницю та оформите замовлення у наших менеджерів.

2. Зробити замовлення самостійно на сайті

Помістіть вибрані товари у корзину. Для здійснення покупки перейдіть у корзину та відредагуйте, якщо це потрібно, замовлення. Натисніть кнопку "Оформити замовлення". Вкажіть свої контактні дані, виберіть адресу та спосіб доставки, а також спосіб оплати. Після підтвердження Вами замовлення, він надійде у нашу систему. В найкоротший термін наші менеджери зв'яжуться з Вами для підтвердження та уточнення деталей.

Замовлення на сайті Ви маєте можливість зробити цілодобово, у будь-який зручний час (24/7). Обробка, підтвердження та відправка замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10-00 до 18-00. Тобто, якщо Ви зробили замовлення в суботу чи неділю, наш менеджер зв'яжеться з Вами у понеділок з 10-00 і відправку товару буде здійснено у понеділок.

Доставка

1. Доставка по Україні

В нашому магазині Ви маєте можливість замовити товар з доставкою по території України. Ми співпрацюємо зі службами доставки "Нова пошта", "Автолюкс". Доставка виконується на умовах та у строки, що визначаються компанією-перевізником. При отриманні товару Ви повинні мати при собі паспорт та номер декларації, який ми Вам повідомляємо.

З цінами на транспортні послуги та інформацією про адреси представництв у Вашому місті можна ознайомитись на сайтах транспортних компаній:

http://novaposhta.ua/

http://autolux-post.com.ua/

2. Самовивезення

Після узгодження замовлення з менеджером, замовлений товар можна забрати самостійно з 10-00 до 20-00 у нашому магазині за адресою: м. Київ,  вул. Л.Толстого, 16.

Оплата

Оплата товарів здійснюється у Гривнях. Можлива оплата готівкою (у разі самовивезення), а також безготівковий розрахунок. У цьому випадку реквізити для оплати надсилаються після пітвердження замовлення. Вартість товару можна також сплатити накладним платежем у представництві служби доставки.